Utility person - machining C práce na 2 směnyPopis

dohlíží na dodržování výrobního plánu

motivuje své podřízené ke zvyšování kvality a efektivnosti práce

Dohlíží a kontroluje plnění cílů

dbá na dodržování pracovních instrukcí a pracovních postupů

kontroluje dodržování pravidelné údržby strojů

řídí výrobní proces na své lince

analyzuje problémy dané linky (neshodné výrobky, prostoje ve výrobě apod.)

podílí se na snižování zmetkovitosti

podílí se na zvyšování produktivity linky a zlepšení pracovního prostředí

vede potřebnou dokumentaci ke své lince

Požadujeme

Min. SŠ nebo SOU technického směru výhodou

Ochota pracovat v týmu

Ochota učit se novým věcem

Samostatnost, pečlivost, všímavost.

Praxe s vedením lidí výhodou

Schopnost řešit problémy, technické myšlení

Základní znalost práce s počítačem

Manuální zručnost
Jak nás kontaktovat ?


Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na email prace@aisan.cz, nebo vyplňte náš online dotazník. Po obdržení emailu nebo vyplněného dotazníku Vás bude kontaktovat některý z našich náborových specialistů a dohodnete se na dalším postupu. Pokud zrovna nenabízíme pozici o kterou máte zájem, a přesto byste u nás rádi pracovali, zašlete nám svůj životopis s pozcicí kterou požadujete.

Zaslal jsem životopis, co bude dál ?


1) Posouzení žádosti

Vámi zaslaný životopis do 14 dnů posoudíme, pokud budete splňovat naše představy a kvalifikační požadavky, budeme vás telefonicky kontaktovat s termínem osobního pohovoru. Když se s vámi nespojíme do 3 týdnu, nebyl jste vyhodnocen jako vhodný uchazeč a zařazen do výběrového řízení.

2) Osobní pohovor

Při osobním pohovoru vám detailně představíme firmu – jaké zastáváme hodnoty, co nabízíme a jaké je naše představa nabízené volné pozice a to samé budeme chtít slyšet od vás. Pokud to daná pozice bude vyžadovat, budeme spou chvíli hovořit v cizím jazyce nebo vyzkoušíme vaše praktické dovednosti.

3) Nabídka zaměstnání

V případě úspěšného pohovoru vás v předem domluveném termínu budeme kontaktovat s pracovní nabídkou. Pokud se rozhodnete ji přijmout, bude Vás čekat ještě jedna krátká schůzka s námi, kde vám budou sděleny nástupní náležitosti a předány potřebné dokumenty pro vyřízení nástupních formalit.

Osobní údaje


Uchazeč o zaměstnání souhlasí, aby jeho osobní data, která poskytne inzerentovi, byla interně použita pro účely výběru na váše uvedenou pozici, za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Top